November 2016

petek 11

KRANJ: Praznik luči ali Martinovo za otroke ob 17.uri – Otroški kulturni center Krice krace

ŠKOFJA LOKA: Butalci (mladinska predstava) ob 19.30 uri – Loški oder

sobota 12

CERKLJE NA GORENJSKEM:  Pika nogavička gre v šolo ob 10.uri – Kulturni hram Ignacija Borštnika

KRANJ: Pikec ježek in gasilko jež ob 10.uri – Prešernovo gledališče Kranj

KRANJ: Tika taka in druge zgodbe ob 17.uri – Otroški stolp Pungert

KRANJSKA GORA: Kurbe (komedija) ob 19.30 uri – Kranjska Gora

KRANJ: Komedija staro za novo Boris Kobal in Tin Vodopivec ob 20.uri – Bazen Kranj

ŠKOFJA LOKA: Butalci (mladinska predstava) ob 19.30 uri – Loški oder

GORENJA VAS: Tržnica kmetijskih pridelkov in izdelkov – Gorenja vas od 8.do 12. ure – Gorenja vas

ŽELEZNIKI: Tržnica kmetijskih pridelkov in izdelkov – Železniki od 8.do 12. ure – Železniki

ŽELEZNIKI: Veseloigra Babja kmetija (premiera) ob 20.uri – Kulturni dom Železniki

sreda 16

ŠKOFJA LOKA: Ekološka tržnica Škofja Loka ob 16.uri – Cankarjev trg

petek 18

KRANJ: Debela repa (lutkovna predstava) ob 17.30 uri – Otroški kulturni center Krice krace

BLED: Jonas (komedija) ob 20.uri – Festivalna dvorana

ŠKOFJA LOKA: Yasmina Reza: ART – gostuje SNG Drama Ljubljana ob 19.30 uri – Loški oder

sobota 19

KRANJ: O petelinu in pavu (lutkovna predstava) ob 10.uri – Prešernovo gledališče Kranj

KRANJ: Nenadoma mrak (predstava za otroke) ob 17. uri – Otroški stolp Pungert

KRANJ: Help! A Beatles tribute band skočimo v preteklost ob 21.uri – Bazen Kranj

ŽIRI: Tržnica kmetijskih pridelkov in izdelkov – Žiri od 8.do 12. ure – Žiri

ŠKOFJA LOKA: Yasmina Reza: ART – gostuje SNG Drama Ljubljana ob 19.30 uri – Loški oder

ŠKOFJA LOKA: Glasbena komedija TRIO ob 19.30 uri – Kulturni dom Sv.Duh

ponedeljek 21

KRANJ: Jonas (komedija) ob 17.30 uri – Prešernovo gledališče Kranj

KRANJ: Jonas (komedija) ob 19.30 uri – Prešernovo gledališče Kranj

ŽELEZNIKI: Veseloigra Babja kmetija ob 18.uri – Kulturni dom Železniki

sreda 23

ŠKOFJA LOKA: Ekološka tržnica ob 16.uri – Cankarjev trg

četrtek 24

ŠKOFJA LOKA: Dobrodelni koncert: Za dva groša fantazije in Miklavžev sejem

ob 17.uri – OŠ Ivana Groharja

petek 25

KRANJ: Kranjski komedijanti: Žogica marogica (lutkovna predstava) ob 17.30 uri – Otroški kulturni center Krice krace

KRANJSKA GORA: Ognjeni spektakel – Srečanje parkeljnov treh dežel – Podkoren

ŠKOFJA LOKA: Svetniki (predstava) ob 19.30 uri – Loški oder

sobota 26

KRANJ: Dogodivščine izumitelja Kurame (lutkovna predstava) ob 10.uri – Prešernovo gledališče Kranj

ŠKOFJA LOKA: Obisk pri cuckih (predstava za otroke) ob 10.uri – Sokolski dom

KRANJ: Trije razbojniki (predstava za otroke) ob 17.uri – Otroški stolp Pungert

ŠKOFJA LOKA: Svetniki (predstava) ob 19.30 uri – Loški oder

ŠKOFJA LOKA: Sejem rabljene smučarske opreme od 8.do 19. ure – Dvorana Poden

ŽELEZNIKI: 22. Andrejev sejem – na »Placu pred cerkvijo sv. Antona« v Železnikih

nedelja 27

ŠKOFJA LOKA: Sejem rabljene smučarske opreme od 8.do 19. ure – Dvorana Poden

torek 29

ŠKOFJA LOKA: Adi Smolar & Otvoritev sezone kuhanega vina ob 21.uri – Loški pub

sreda 30

ŠKOFJA LOKA: Ekološka tržnica ob 16.uri – Cankarjev trg

 

December 2016

petek 2

KRANJ: Koncert Jadranke Juras ob 20.uri – Layerjeva hiša

sobota 3

RADOVLJICA: Podvinska tržnica ob 10.uri – Vila Podvin

KRANJ: Stand up bazenov odprti mikrofon#2 (komedija) ob 20.uri – Bazen Kranj

BOHINJSKA BISTRICA: Dobrodelni koncert ob 19.30 uri – Dom J. Ažmana

KRANJSKA GORA: Miklavžev ples z Veselimi svati ob 19. uri – dvorana Vitranc

sreda 7

ŠKOFJA LOKA: Slovenski tolkalni projekt-StoP! Ob 19.30 uri – Sokolski dom

četrtek 8

KRANJSKA GORA: Cubanissimo (plesna prireditev) ob 21.30 uri – Corona, Casino in Hotel

petek 9

KRANJSKA GORA: Cubanissimo (plesna prireditev) ob 21.30 uri – Corona, Casino in Hotel

sobota 10

ŠKOFJA LOKA: Grdi raček (predstava za otroke) ob 10.uri – Sokolski dom